Hırvatistan Vizesi Başvuru Merkezleri

hırvatistan vize başvuru merkezi

Hırvatistan Vizesi İstanbul

İstanbul’un tüm ilçelerinden ve İstanbul çevresindeki illerden Hırvatistan vize başvurunuzu kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. Merkez ofisimiz Beşiktaş, İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet eden başvuru sahipleri ofisimizi şahsen ziyaret ederek başvurularını tamamlayabilirler. Dileyen yolcularımız evraklarını kargo aracılığıyla da ofisimize iletebilirler. Hırvatistan başvurunuzun işleme alınabilmesi için Hırvatistan vize başvuru şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle başvuru evraklarınızı Hırvatistan Konsolosluğunun belirlediği kriterlere göre hazırlamanız gerekmektedir. Konsolosluk vize değerlendirme sürecinde sizden ek evrak talebinde bulunabileceğini ve/veya sizi görüşmeye çağırabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.  Kişisel, mesleksel durumunuza uygun evrak listesini ve 2018 Hırvatistan vize ücretini içerir bilgi e-mailini müşteri temsilcimizden isteyebilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Ankara

Hırvatistan vizesi Ankara ofisimiz, Ankara ve çevre illerde yaşayan başvuru sahiplerine kolaylık sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Vize için gerekli evrakları ofisimize şahsen, üçüncü bir kişi aracılığıyla veya kargo ile iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. Hırvatistan vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunarak imza atması gerekmektedir. İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ofislerimizden Hırvatistan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi İzmir

Hırvatistan vizesi İzmir ofisimiz, İzmir ve çevre illerde ikamet eden başvuru sahiplerine vize işlemlerinde kolaylık sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Vize başvurusu için gerekli evrakları vize servisimize şahsen veya kargo aracılığıyla iletmeniz halinde evraklarınızın kontrolünü sağladıktan sonra vize işlemlerinizi başlatmaktayız. Vize başvurularınızda 2018 yılına ait,  kişisel kriterlerinize uygun güncel evrak listelerini ve Hırvatistan vize ücretini içerir bilgi e-mailini müşteri temsilcimizden talep edebilirsiniz.  

Hırvatistan Vizesi Bursa

Hırvatistan vizesi Bursa ofisimiz Bursa ve çevre bölgelerden tamamlamak isteyen başvuru sahiplerine kolaylaştırılmış işlem hizmeti sunmaktayız. Hırvatistan vizenizi Bursa’dan alabilmek için ilk olarak  gerekli evraklarınızı ofisimize ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınızı teslim alır almaz kontrolünü sağlayarak işlemlerinizi başlatmaktayız. Hırvatistan vize başvurularında başvuru sahibinin randevu gününde şahsen bulunması ve imza atması gerekmektedir. İkamet ettiğiniz ile en yakın başvuru merkezini müşteri temsilcimiz size iletecektir.

Hırvatistan Vizesi Antalya

Hırvatistan vizesi Antalya ofisimiz başvurularını Antalya ve çevre illerden gerçekleştirmek isteyen başvuru sahiplerinin işlemlerini kolaylaştırmak adına hizmet vermektedir. Hırvatistan vizesi Antalya ofisimize seyahat amacınıza uygun olarak hazırlanmış evraklarınızı iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. Hırvatistan vize başvurularında randevu gününde başvuru sahibinin şahsen imza atması zorunlu prosedürdür. İkamet ettiğini ile en yakın başvuru merkezini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Hırvatistan vize başvuruları ortalama olarak 7-10 iş gününde sonuçlanmaktadır.

 

Vize  |  Konsolosluklar  |  Hizmetlerimiz  |  Kurumsal Hizmetler  |  SSS  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Site Haritası

Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6. Blok D.4 Ulus - İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 963 0343

 

 

 

Tüm hakları saklıdır.