Hırvatistan Vize İşlemleri Gaziantep

 

hırvatistan vizesi gaziantep

Telefon:+90 (342) 255 50 36

E-Posta: gaziantep@eagvs.com

 

 

 

Hırvatistan Vizesi Gaziantep

Hırvatistan kapı vize uygulaması yoktur. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri vizeye tabidir. Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 güne kadar olan seyahahatlerinde vizeden muaftırlar.

Gaziantep’den yapılacak başvurular için seyahatinizin amacınıza uygun kategori (turistik ziyaret, ticari ziyaret, aile/arkadaş ziyareti) dahilindeki gerekli evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak Gaziantep ofisimize ulaştırmanız ve randevu gününde, işlem merkezinde imza atmak üzere hazır bulunmanız, işlemlerinizi tamamlamamız için yeterli olacaktır.

Hırvatistan AB ülkesidir, ancak Schengen grubuna dahil değildir. Bu nedenle Hırvatistan vizesiyle Schengen alanına giriş yapılamamaktadır. Çift veya çok girişli Schengen vizesi sahibiyseniz Hırvatistan’a giriş yapabilirsiniz.Çift veya çok girişli Bulgaristan, Romanya ve  Güney Kıbrıs vizesiyle de ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Hırvatistan vize başvurularınızı en geç seyahatinizden 15 gün önce tamamlayınız. Aksi takdirde konsolosluk başvurunuzu işleme almayabilir.  Ülkeye giriş konusunda son karar ülke sınırlarındaki pasaport kontrol görevlilerine aittir.

Hırvatistan Seyahat Sağlık Sigortası

Hırvatistan vize başvurularında gerekli evraklar arasında olan seyahat sağlık sigortalarında Hırvatistan ibareli olmasına dikkat ediniz. Schengen bölgesi için düzenlenmiş seyahat sağlık sigortalarının Hırvatistan’da geçerliliği bulunmayabilir. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak sigorta poliçelerinizi temin etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla tamamlamanız halinde seyahat sağlık sigortasını sizin adınıza temin etmekteyiz.

> Gaziantep’te ikamet ediyorsanız bulunduğunuz ilden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Euroasia GVS olarak Türkiye’nin her ilinden vize başvurularını kabul ederek, işlemlerinizi sonuçlandırmaktayız.

ÖNEMLİ :Değerli ziyaretçilerimiz planladığınız seyhaat tarihinizden en geç 15 gün önce evraklarınızı bize ulaştırınız. Olası gecikmelerde Konsolosluk vize başvurularınızı işleme almama hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

-Tüm gereken detaylı evrak listesi

- Hırvatistan vize ücreti,

- Hırvatistan online vize başvuru formu,

- Davetiye formatı,

- Ticari vize başvurularında garantör mektubu ve Bon1/Bon2 formları

- Aile ziyareti vize başvurularında gerçek kişiden temin edilecek garantör mektubu

hakkındaki sorularınızı çağrı merkezimizi arayarak yetkililerimiz yöneltebilirsiniz.

Vize başvurularınız için iletişim bilgilerinizi, seyahatinizin amacını ve planladığınız seyahat tarihlerini help@eagvs.com mail adresimizden bildirerek başvurunuz hakkında  bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Konudan sorumlu AB  departman yetkililerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacak, tüm sorularınıza yanıt verecektir.

Adım Adım Hırvatistan Vizesi

1)  Sayfamızda yer alan numaraları kullanarak bizi arayınız. Hırvatistan’a gerçekleştireceğiniz seyahat amacınızı ve seyahat tarihlerinizi paylaşınız. En kısa sürede seyahat amacınıza uygun ayrıntılı evrak listesini vize ücret bilgisiyle birlikte tarafınıza bilgilendirme e-maili olarak ileteceğiz.

2) Tarafınıza gönderilen  e-mailde yer alan evrakları eksiksiz ve belirtilen formatlara uygun olarak hazırlayınız.Evraklarınızı isterseniz kargo ile isterseniz ofisimizi ziyaret ederek iletiniz.

 3)  Evraklarınız bize ulaştığında hızla kontrolünü sağlayarak, evrakların tamamında bir vakit kaybetmeden başvurunuzu yapmaktayız.

4) Hırvatistan vize işlemlerinde işlem merkezinde bizzat bulunularak imza atmanız gerekecektir. Gaziantep’te bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Başvuru gününüzü takiben işlemlerinizi ortalama 7-10 iş günü içerisinde sonuçlandıracağız.

Hazırlanmış pasaportunuz yetkililerimiz tarafından konsolosluk biriminden teslim alınarak, adresinize kargo ile gönderilecektir.

>Hırvatistan online vize başvuru formunun doldurulması, Hırvatistan ibareli seyahat sağlık sigortası, otel konfirmasyonu, uçuş rezervasyonları gibi konularda yetkililerimizden destek alabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Ücreti

Seyahat amacınıza göre belirlenen vize ücret bilgisi tarafınıza yönlendirilecek e-mailde yer alacaktır. E-mailde yer alan ücrete konsolosluk harç bedeli, hizmet bedelimiz ve diğer masraflar dahildir. Bu ücretin haricinde işlem sürecinde hiçbir ek ücret talebi olmayacaktır.

Hırvatistan ziyaretlerinizde vize almak için başvurularınıza dair güncel bilgi ve vize başvuru talep soruları  için çağrı merkezimizi arayabilir veya aynı konular hakkında help@eagvs.com adresimiz üzerinden yetkililerimizin size geri dönüşünü sağlayabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

 

 

Vize  |  Konsolosluklar  |  Hizmetlerimiz  |  Kurumsal Hizmetler  |  SSS  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Site Haritası

Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6. Blok D.4 Ulus - İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 963 0343

 

 

 

Tüm hakları saklıdır.