Hakkımızda

Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizeye tabi olduğu tüm ülkelerin vize işlemleri konusunda uzman kadrosu ve Türkiye’nin 7 ayrı bölgesinde bulunan vize başvuru merkezleri ile 81 ilde vize hizmeti sunmaktadır. 

Deneyimli ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sektörde edinilen bilgi ve tecrübeyi en güncel ve en kullanışlı şekilde müşterileri ile paylaşan Euroasia GVS, oluşturduğu bilgi havuzu ve geliştirdiği stratejilerle sektöre vize işlemleri konusunda geniş perspektifli, yeni bir soluk getirmektedir. 

Oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden Euroasia GVS kişiye özel, nitelikli servis anlayışı çerçevesinde seyahat organizasyonları sağlamaktadır. Bireysel seyahatlerden paket operasyonlara kadar geniş bir perspektifte hizmet sunan Euroasia GVS, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile sektöre değer katma misyonu ile hareket etmektedir. 

Türkiye’nin en büyük bilgi işlem merkezine sahip olan Euroasia GVS, sektörünün en ileri  yazılım programları ve oluşturduğu uzman servis hizmetleri ile müşterilerine en iyiyi, en yeniyi sunmayı ilke edinmiştir.

 

Tüm dünya ülkeleri vize işlemleri ile ilgili akan tüm bilgiyi hizmet anlayışına yansıtan Euroasia GVS, sonuç odaklı bir çalışma sistemi benimsemiştir. Tüm dünya vize işlemleri konusunda özel ve tüzel kişilerin bireysel veya grup halinde yaptığı başvuruları doğru şekilde planlayarak, bürokrasiden kaynaklı işlem hızı dezavantajını bertaraf etmek, kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde vizenin onaylanmasını  sağlamak, Euroasia GVS Ailesi bireylerinin ortak amacıdır. 

Türkiye çapında vize işlemleri ile ilgili tüm gelişmeleri, konusunun uzmanı 60 kişilik bir ekiple, çok yakından takip eden Euroasia GVS, işbirliği içinde olduğu tüm çözüm ortaklarının güvenini ve memnuniyetini kazanmış olup, turizm seyahat sektörünün gelişimine yönelik yatırımların devam etmesini sağlayacaktır.

 

 

 

 

Vize  |  Konsolosluklar  |  Hizmetlerimiz  |  Kurumsal Hizmetler  |  SSS  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Site Haritası

Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6. Blok D.4 Ulus - İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 963 0343

 

 

 

Tüm hakları saklıdır.